національний музей
тараса шевченка

укр рус eng

Промо-ролик фільму про Леоніда Литвина

У Національному музеї Тараса Шевченка нещодавна відбулася виставка робіт Леоніда Литвина.

Документальний короткометражний фільм 2013 р. «От так то воно» про творчість, любов, життя, його трагічний й світлий бік. Про те як художник з дружиною виживає у нелюдських умовах, дивним чином створюючи навколо себе насичений образами й атмосферю дивовижний світ в усіх його відтінках, подекуди лякаючий, подекоди прекрасний. Про правду, що нас оточує, про правду, яку ми не помічаємо, й проходимо повз. В одному з його листів до Марти та Івана Дзюби йдеться, що він отримав визнання лише від котів, якими заповнені їх двір і хата... І тут розумієш всю природу його душі, так складно сплетену, але здатну так глибоко відчувати.

Довідка.

Аліса Коваленко, Україна (режисер фільму)

Народилася 1987 року у м. Запоріжжя. З 2005 навчалася у КНУ ім. Т.Г. Шевченка на факультеті журналістики, працювала журналістом у київських ЗМІ. Зараз студентка 3-го курсу КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого, факультет режисури документального фільму, майстерня Олександра Коваля. Як режисер брала участь у документальному польсько-українському кінопроекті-майстерні «Київ від світанку до заходу» в рамках міжнародного проекту «Світ від світанку до заходу сонця» (2011) та в документальному кіноальманасі - лабораторії «Поза Євро» (2012) з короткометражним фільмом «Зося та Запара».

Про Леоніда Литвина та виставку його робіт у Національному музеї Тараса Шевченка читайте тут.

Наступна виставка робіт Леоніда Литвина відбудеться з 6 березня (урочисте відкриття о 18.00) до 6 квітня у Музеї Лесі Українки.


 

Промо-ролик: