національний музей
тараса шевченка

укр рус eng

Тренінг №3

«МУЗЕЙ БЕЗ БАРЄРІВ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»

ТРЕНІНГ ДЛЯ МУЗЕЙНИКІВ №3 «Такий зрозумілий музей»: відбувся тренінг для музейників по роботі з людьми з ментальними, інтелектуальними та соціальними порушеннями. 

15 жовтня 2014 року відбувся тренінг спрямований на те, щоб дати уявлення музейним працівникам про те, як сприймають  світ люди з ментальними, соціальними та інтелектуальнимипорушеннями, навчити оточуючих розуміти особливості поведінки і взаємодії з ними.

У програмі:

 - Хто такі люди з ментальною, інтелектуальною та соціальною інвалідністю?

- Як сприймають і відчувають світ люди з ментальними, соціальними та інтелектуальними порушеннями?

- Особливості спілкування з людьми з ментальними, соціальними та інтелектуальними порушеннями

- Особливості подачі інформації людям з ментальними, соціальними та інтелектуальними порушеннями

- Практичні рекомендації по організації послуг музею для людей з ментальними, соціальними та інтелектуальними порушеннями

- Перегляд  та обговорення документального фільму «Ззовні і всередині», США, фільм учасник Міжнародного кінофестивалю «Кіно без бар’єрів», Росія. Фільм-розповідь  молодого чоловіка – аутиста про те, як він живе в світі нейротипових людей.

Тренінг проводили:

Остролуцька Лариса Іванівна – головний спеціаліст Київського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Параскева Тетяна Іванівна – Центру соціально-психологичної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, член Українського товариства психотерапевтів.

Тренінг відбувся за підтримки:

Громадської організації «Співдружність особливих сімей «Ми разом!» - організації, що об’єднує родини, які виховують дітей з особливими потребами. http://mivmeste.in.ua/