Зустріч з Сергієм Вакулишиним у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка

8 жовтня 2016 року о 13:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відбулася зустріч із києвознавцем Сергієм Вакулишиним у форматі зустрічей «У Шевченка на Козиному болоті».

Педагог за фахом, а окрім того - історик-архівіст, Сергій Вакулишин ґрунтовно розробляє питання києвознавства, є автором кількох книжок, численних статей у наукових збірниках, часописах. Його фундаментальні дослідження історії  околиць Києва із висвітленням «білих плям»,  цікавими  відкриттями є унікальними.

С. Вакулишин створив самобутній Музей історії Святошинського району, є членом Національної спілки краєзнавців, Асоціації дослідників голодоморів в Україні, Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. В. Стуса, консультантом з питань київської топонімії Державного науково-виробничого підприємства «Картографія».