Культурна співпраця між Україною та Азербайджаном

30 вересня 2016 року в м. Баку відбулося підписання Протоколу про співпрацю між Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним музеєм мистецтв Азербайджану.

Зазначений документ підписано директором Національного музею Тараса Шевченка Дмитром Стусом та його азербайджанським колегою, директором Національного музею мистецтв Азербайджану Чінгізом Фірзалієвим в присутності Посла України в Азербайджані Олександра Міщенка.

Протокол передбачає співпрацю сторін в науково-дослідній роботі, з обміну досвідом роботи, з підготовки спільних виставкових проектів, а також з обміну інформацією про діяльність музеїв, науково-методичною літературою.

В своїй промові на згаданій церемонії підписання Протоколу Глава дипломатичної місії України наголосив, що укладення вищезгаданого документу є результатом реалізації Програми про співпрацю в галузі культури та мистецтв між Міністерствами культури України та Азербайджану на 2016-2020 роки, підписаної 14 липня 2016 року в рамках візиту Президента України Петра Порошенка до Баку. Главою дипломатичної місії України наголошено, що розвиток зв’язків між двома установами сприятиме ознайомленню з українською культурою в Азербайджані та  з азербайджанською – в Україні, а також позитивно вплине на розвиток партнерства між нашими країнами в цілому.