Ті, що ходять крізь час

13 жовтня о 14:00 в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка (провулок Шевченка, 8а) відбулось відкриття виставки живопису Анни Добрової  "Ті, що ходять крізь час".

"Я не припиняю вдосконалюватися, оскільки художник, який вважає,що вже все вміє, - це «мертвий художник»" - це кредо Анни Добрової.

Художниця почала малювати з чотирьох років, закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури та Київський Національний університет будівництва і архітектури.

У живопису працює в стилі реалізму,  сформованого на поєднанні школи європейського живопису і спадщиною  соцреалізму, характерною рисою якого є жвавість і сонячність колориту і разом з тим міць малюнка. У творах Анни Добрової - домашня теплота, загадковість, свіжість і краса. Створює натюрморти, пейзажі і портрети, не боїться експериментів. Вільно працює в живописі і графіці, володіє технікою офорта, літографії, робить вітражі і розписує одяг.

Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Арабських Еміратів, Великобританії, Китаї. Брала участь у багатьох виставках Києва, Чернігова. Була учасникам проекту «Авіарт-2012», коли  на борту літака «Мрія» її виставка піднялася на висоту 10150 м.

«Головне в моїй творчості те, що я хочу нести радість людям, хочу щоб Ви, подивившись мої роботи, посміхнулися, і радість залишилася у вашому серці, -говорить мисткниня, - щоб теплих і сонячних днів вашого життя було якомога більше, тому в основному мої роботи наповнені сонячним світлом і оптимізмом. Посміхніться,  і світ посміхнеться Вам!»

У відкритті виставки бере участь унікальний гітарист-вірутоз, переможець 50-ти міжнародних конкурсів Марко Топчій. Гітарний Паганіні, як його називають, грати почав у чотирирічному віці, нині виборов понад 60 нагород на різних професійних міжнародних конкурсах гри на  класичній гітарі. Марко постійно гастролює, його концерти мали великий успіх у США, Японії, Мексиці, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Ліхтенштейні, Португалії, Чехії, Польщі, Індії. Марко Топчій підготував для всіх шанувальників гітари назвичайно яскраву та вражаючу віотуозну програму.