Виставка та церемонія нагородження переможців конкурсу карикатури

23 жовтня о 17:00 в музеї пройшла зустріч з відомими турецькими та українськими карикатуристами і церемонія нагородження українських лауреатів Міжнародного конкурсу карикатури імені Ходжі Насреддіна.

Турецький народ любить і цінує карикатуру. Недарма Асоціація турецьких карикатуристів існує з 1969 року, налічує понад вісімсот художників і фінансується урядом. Одним з засновників Асоціації був легендарний художник Турхан Селчук, а її візитівкою є шанований і популярний у всьому світі Міжнародний конкурс карикатур імені Ходжі Насреддіна, який проводиться щорічно у Стамбулі протягом 36 років.

Делегацію турецьких карикатуристів очолює голова Асоціації Метін Пекер, а до її складу входять відомі турецькі художники, такі, як Мухіттін Короглу, Ердоган Басол та інші.

В рамках цієї зустрічі було відкрито виставку карикатур українських художників, які були відзначені нагородами на Міжнародних конкурсах карикатур імені Ходжі Насреддіна. Відбулася також церемонія нагородження українських лауреатів конкурсу.