Виставка "Він тут ходив..."

26 жовтня о 15:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відкрилась виставка живопису художнього об`єднання "Струна" "Він тут ходив...".

Студентське об`єднання «Струна» майстерні пейзажного живопису Національної  академії образотворчого мистецтва та архітектури  виникло  навколо ідеї створення художніх творів, присвячених пам`яткам архітектури, пов`язаних із іменем  Тараса Шевченка. Під керівництвом доцента кафедри живопису та композиції НАОМА, викладача  навчально-творчої майстерні пейзажного живопису, Заслуженого художника України Ігоря Мельничука студенти проводили пленери в Літературно-меморіальному  будинку-музеї Тараса  Шевченка.

Творче об`єднання – це шестеро студентів: Козиренко Яна, Андрусенко Олена, Мельничук Анастасія, Павленко Олександр, Міщенко Анна, Осян Артур. Кожен автор має свої якості колористичної гармонії, їх полотна експресивні, насичені барвами, з рельєфною фактурністю  площин. Об`єднавши свій творчий доробок, молоді художники отримали красивий український мистецький букет. У мріях є бажання створити та доповнити колекцію виставки новими творами.

Ігор Мельничук вважає: «Академічний живопис – над сучасним мистецтвом, його місце – перше, завжди було і буде. Це є школа, котрій більше тисячі років. Все сучасне, нове мистецтво – це вирвані шматки з класичного та подача їх на ринок. Це те, з чого починається класичне мистецтво, а не навпаки».