"Кольорові подорожі" Ореста Манюка

2 листопада о 17:00 була презентована виставка львівського художника Ореста Манюка "Кольорові подорожі".

Заслуженого художника України Ореста Манюка легко можна впізнати за його пейзажами. В його роботах відчуваються емоції від Карпат, куди він їздить уже понад 40 років. Чимало пейзажів створено, зокрема, у селі Яблуниці Івано-Франківської області. Справжнє мистецтво народжується в результаті численних подорожей, які сповнюють художника новими враженнями, емоціями, настроями, барвами.

Сам художник зізнається: «На моїх картинах найчастіше відтворені замки і церкви Львівщини. Я люблю свій Львів і ніколи не стомлююся його писати. Кожен будинок, кожна вулиця старого міста – ціла історія, яку хочеться розповісти...»

Це вже четверта персональна виставка Ореста Манюка у музеї Тараса Шевченка. На виставці «Кольорові подорожі» будуть експонуватись в основному нові роботи за період  2015-2016рр.
з Києва, Неаполя, Помпей, Лондона, а також пленерів у Гошеві, Острозі та пейзажі рідного Львівського і Карпатського краю.

Орест Манюк народився 16 червня 1956 року у місті Львові.

У 1983 році закінчив відділ художньої  кераміки ЛДІПДМ (нині ЛНАМ).

Вчителі з фаху – Е.Мисько, М.Ткаченко, О.Дуфанець, І.Ярема, М.Малавський.

Працює в жанрі станкового олійного малярства.

Член НСХУ з 2008 року, а з 1995 року член спілки рекламістів України.

Співзасновник мистецького обєднання «Вориння», один із ініціаторів та організаторів міжнародного пленеру малярства «МАХІМ» у Славську (2007-2016 рр.), а також пленерів «Золота підкова» по замках Західної України (2009-2016 рр.).Автор 19 персональних виставок в Україні, Європі та США. Твори зберігаються в музейних та приватних колекціях 37 країн світу.

Виставка працює з 2 до 13 листопада.