Мрія горобця

З 16 листопада по 5 грудня 2016 року у Національному музеї Тараса Шевченка пройде виставка живопису та скульптурних робіт двох авторів -  Олексія Шевчука та Кирила Шевчука "Мрія горобця".

Візуалізація роздумів всюдисущого провінційного горобця - грайливий алегоричній прийом, за допомогою котрого автори намагаються розібратися в основоположних філософських лабіринтах життя людини, яка в мріях усвідомила безкрайність свободи, часу, простору, сили тяжіння та прагнення людини до польотів...

Олексій Шевчук народився в 1962 р. З 1974 по 1979 рр. навчався в студії образотворчих мистецтв у педагога Мекіндо К.Г. в місті Умань.

З 1979 по 1984 рр. навчався в Київському інженерно-будівельному інституті, де здобув освіту архітектора. Олексій багатогранний художник і сміливий експериментатор, який поєднує в своїй творчості архітектуру, живопис, скульптуру, сценографію.

У 1999 р серією живописних і скульптурних робіт «Блискуче місто» представляв Україну в Австрії (Відень) в арт-проекті «Boehringer Ingelheim».

У 2001 р увійшов в ювілейний каталог проекту «The best of Art calendar project».
З 2001 року очолює Творчу майстерню «ArtBuz». Учасник більше 70-ти міжнародних виставок і арт-проектів. Автор великої кількості художніх циклів і інсталяцій. Володар численних номінацій і премій різних міжнародних арт-форумів.

Живописні та скульптурні роботи Олексія знаходяться в приватних колекціях, національних музеях і галереях сучасного мистецтва всього світу.

Живе і працює в Києві. Сповідує оптимістичний, філософський, життєстверджуючий, АРТБУЗЯЧИЙ підхід до творчості.

Кирило Шевчук, 1992 року народження. У віці 5 років і 8 місяців був визначений в Київську дитячу школу мистецтв № 2 на факультет образотворчого мистецтва, де проявилася перша любов до скульптури. З 1998 навчався в Київській дитячій академії мистецтв на факультеті образотворчих мистецтв. З 2009 по 2014 навчався на архітектурному факультеті Київського Національного Університету будівництва і архітектури, відділення малюнка і живопису.

Учасник численних міжнародних виставок, конкурсів, лауреат кількох перших премій і дипломів. В 2015 році був співавтором у створенні і монтажі пам'ятника - інсталяції "Україна ... Війна ..." в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Неодноразово брав участь у розробці та реалізації виставкових стендів, експозиційних просторів і арт - інсталяцій.

Сьогодні Кирило працює креативним директором творчої майстерні "АртБуз" успішно справляючись із завданнями як творчого так і технічного характеру.

На виставці "Мрія горобця" представляє свою скульптурну композицію «Світлотінь геометрії».