Презентація книжки Лідії Кардаш "Майдан – точка відліку"

27 листопада 2016 року о 14:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відбулась презентація книжки Лідії Кардаш "Майдан – точка відліку".

Киянка Лідія Кардаш після закінчення КПІ все трудове життя працювала на інженерних посадах. Але любов і захоплення Києвом не відпускали і підштовхнули до навчання на курсах екскурсоводів та подальшого  поглиблення знань про київську історію.

Феномен подій Майдану 2013-2014 років змусив  поглянути на історію рідного міста з іншого ракурсу. Автор спробувала, користуючись не тільки традиційною методологією, проаналізувати події і провести історичні паралелі з часами татаро-монгольської навали початку ХІІІ століття. Цей неакадемічний погляд відкрив неочікувану оптимістичну картину. Книжка «Майдан – точка відліку» - спроба ознайомити з цим поглядом на події та емоційно підтримати небайдужого читача в наш непростий час.