Концерт класу Лесі Горової

17 грудня 2016 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбувся концерт класу заслуженої артистки України, Лауреата премії імені В. Косенка, викладача факультету музичного мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв Лесі Горової.

У програмі - авторські твори Лесі Горової: "Шаслива людина", "Кольоровий настрій", "Перевтілення", "Я - українка", "Амур", "Новорічна мелодія", "Пісня миру й добра", "Душевна мелодія", "Недописана історія", "Україна - це світло" та інші.

Захід проводиться у рамках мистецького циклу "Вчитель та його учні". Керівник проекту - ректор, народний артист України, академік, професор Михайло Чемберджі, координатор - проректор з навчально-творчої роботи, декан факультету музичного мистецтва Марина Славуцька.

Участь беруть юні студенти факультету музичного мистецтва КДАМ: Богдана Артеменко, Злата Амалія Бондар, Єлизавета Горелова, Ніно Єсарія, Іван Несходовський, Лідія та Зоряна Опанасенко, Любов Хахаліна, а також хор молодших курсів.

Концертмейстер - лауреат міжнародних конкурсів М. Чикаренко.

Керівник хору - О. Мардаревич.

Концертмейстер хору - Д. Малина.