Підписаний договір про співпрацю з Національним музеєм мистецтв Азербайджану

Сьогодні, 8 грудня, був підписаний договір про співпрацю між керівниками Національного музею Тараса Шеченка та Національного музею мистецтв Азербайджану (Баку, Азербайджан) Дмитром Стусом та Чингізом Фарзалієвим.

Договір декларує взаємний інтерес у науковій та науково-популярній співпраці та налагодженні та підтриманні українсько-азербайджанських зв’язків, популяризації азербайджанської культури в Україні та української культури в Азербайджані.

На церемонії підписання були присутні представники Міністерства культури України та Посольства Азербайджанської Республіки в Україні.

Символічно, що підписання договору відбулось у залах, де експонується виставка азербайджанського художника  Байрама Гаджизаде.