Сольний концерт Даші Живолуп (бандура)

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка (пров.Шевченка, 8а) та Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна" запрошує на сольний концерт Даші Живолуп (бандура), який відбувся 13 грудня  о 14:00.

Дванадцятирічна Даринка на концерті виконала ряд варіацій на теми українських народних пісень в сучасному аранжуванні.

Даша Живолуп  родом із  Довгалівки Великобагачанського району на Полтавщині. Навчається у Великобагачанській дитячій музичній школі імені Ф.Д. Кушнерика  по спеціальностях - бандура, сольний спів та образотворче мистецтво.  Всебічно обдаровна дівчинка віртуозно  грає на інструменті, має чудові вокальні дані - солістка дитячого хорового колективу та ансамблю бандуристів «Крутограй». А ще займається тістопластикою, бісероплетінням, вишивкою, квілінгом.

Юна бандуристка здобула ряд блискучих перемог на  різноманітних конкурсах, зокрема на Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі «Барви Полтави», Міжнародному фестивалі мистецтв «Зірки майбутнього».