Різдвяна виставка у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка

З 17 грудня 2016 року у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка експонується різдвяна виставка "Небо і земля нині торжествують".

Традиції українського Різдва оживають на виставці робіт вихованців Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району міста Києва. Кімнати Шевченкової оселі наповнені різноманітними виробами із глини, соломи, паперу: різдвяні колядницькі ватаги, вертеп, ангели, обереги, берегині, ладанки, віфлеємська зірка, символ-знак Різдва – дідух.

Українську прадавню різдвяну традицію і глибоку символіку відтворюють юні майстри із народної студії «Кераміка» ( керівник Спірідонова Г. П), студій «Фітодизайн» (Зайцева О. А.), «Родовід» (Кузьміна Т. Б.), декоративного розпису (Венглінська А. Ю.), гуртків «Я і природа» (Яценко В. М.) та «Чарівний глечик» (Соловіцька Л. В.).