Фортепіаний концерт Альони Журби

21 грудня 2016 року о 14:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відбувся фортепіаний концерт Альони Журби. За підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Альона Журба з Чернігова музичні здібності виявила ще в дитячому садочку. З 5 років почала займатися у міській школи мистецтв при музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького: перший учитель О. П. Бадалов, з 2015 року навчається у класі О. І. Воронової. Альона щиро любить музику та дуже відповідально ставиться до концертних виступів.

Тринадцятирічна дівчинка вже здобула перемоги на численних конкурсах, зокрема, міжнародних  -  «Каштановий рояль» (Київ), «AMADEUS» (м. Брно, Чехія), «Гефестіада» (м. Лутракі, Греція), «Слобожанська фантазія» (м. Суми), «FLAME» (м. Париж, Франція), «Яскрава країна» (м. Чернігів).

На концерті прозвучали твори П. І. Чайковського, С. В. Рахманінова, Ю. С. Щуровськогого, А. К. Лядова, Б. Сметани, І. Н. Гумеля.