Концерт камерного дівочого хору КССМШ-інтернату імені М. Лисенка "Слава в вишніх Богу і на землі мир"

10 січня 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться концерт камерного дівочого хору КССМШ-інтернату імені М. Лисенка "СЛАВА В ВИШНІХ БОГУ І НА ЗЕМЛІ МИР". Захід відбудеться за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна".

Камерний дівочий хор КССМШ-інтернату імені М. Лисенка - неодноразовий переможець Міжнародних конкурсів хорових колективів: 2010 року - у м. Прага (Чехія), у м. Ріміні (Італія), м. Санкт-Петербург (Росія); 2011 року - у м. Краків (Польща) та ін.

Художній керівник хору - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хорового диригування НМАУ імені П. І. Чайковського, дипломант другого Національного конкурсу хорових диригентів імені М. Д. Леонтовича Юлія Пучко-Колесник.

Початок о 14:00.

Вхід вільний.