Фотографи проти поетів

17 січня о 18:00 відбулась фотовиставка «Фотографи проти поетів» з читаннями поезій вінницьких авторів.

«Фотографи проти поетів» - це великій творчий проект нового формату, який протягом півріччя поєднував художній погляд майстрів та любителів фотографії з поетичним словом вінницьких літераторів.

Серед учасників цієї мистецької акції - завершальної у проекті - знані митці і зовсім молоді, проте талановиті постаті. Фотографи Винницького народного фотоклубу "Обрій" та Вінницької обласної організації Національної спілки фотохудожників України у цій портретній галереї відобразили не просто постаті наших вінницьких талановитих поетів - зовсім молодих, та вже маючих значні творчі доробки - але і зробили це в процесі тісного спілкування, взаємного проникнення художнього погляду фотографа та майстерного слова поета.

Відкриття виставки супроводжуєтся представленням цих творчих пар, декламацією творів поетів та розповіддю про цікаві моменти співпраці над проектом. Наприкінці голосами залу вибирається краща робота за принципом призу глядацьких симпатій. У проекті беруть участь переселенці з Донбасу та Криму, студент та викладач ДонНУ ім. Василя Стуса, члени НСФХУ та КЛУ.

Непересічний сплав візуального та поетичного створює унікальний культурний код сучасного українського творчого суспільства. Портрет поета цього разу заговорить до оточуючих різними мовами, зробить надзвичайно близьким та реалістичним внутрішній шлях виникнення творів, надасть можливість всім присутнім долучитись до обговорення цього процессу, дізнатись особистої думки зазвичай мовчазних фотохудожників, римованих і неримованих цікавих коментарів поетів. Портрет поета - це візитівка сучасного творчого необмеженого руху та прагнення нового у течії мистецтв.

Що: фотовиставка з читаннями поезій учасників, коментарями та обговоренням усіх бажаючих, «вільний мікрофон» для поетів.

Хто: вінницькі фотохудожники та поети

Коли: відкриття 17 січня о 18:00.

Експозиція триватиме до 29 січня.

Де: за адресою Київ, бульвар Шевченка,12. Національний музей Тараса Шевченка.

Вхід вільний.

Модератори : «B&B» -Ірина Береза та Леонід Борозенцев.