Зустріч із архівістом Ганною Путовою

У Літератуно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка в рамках програми «У Шевченковій оселі на Козиному болоті» 14 січня о 13:00 відбулася зустріч  із архівістом  Ганною Путовою.

Цього року виповнюється 200 років з часу закладення Костелу Святого Олександра в Києві. Ця найстаріша будівля над Хрещатиком, яку 1846 року змалював  Тарас Шевченко, має захопливу історію. Багато усіляких подій - сумних і навіть трагічних, радісних і кумедних - відбувалося в цьому храмі на вулиці Костельній.

Знайомитиме  із тим, що довелося за двохсотлітній ювілей пережити  католицькій святині, Ганна Путова  - історик, документознавець, публіцист, книжковий дизайнер, громадський активіст, начальник відділу довідкового апарату та обліку документів Центрального державного історичного архіву України.

Має ряд публікацій з історії Римо-католицької церкви в Україні та з історії Києва. Займає активну громадську позицію в питаннях захисту історичного та природного середовища Міста. Адмініструє та модерує кілька історичних і культурних інтернет-ресурсів, зокрема, офіційний веб-сайт римсько-католицького Прокафедрального собору Св. Олександра.