Очеретяні розбишаки

Одинадцятирічна юна художниця захоплена Петриківським розписом ще змалечку. Ним зайнялася у БДЮТ Голосіївського району м. Києва у 2012 році. Із 2015 по 2016 рр. відвідувала заняття на базі галереї «Соборна» (м. Київ), потім - творчу майстерню Скицюк Олени Іванівні, майстрині народного декоративного розпису, члену союзу художників України, члену національного союзу майстрів народного мистецтва, лауреатки премії імені Катерини Білокур та Сергія Колоса. На сьогодні є ученицею Школи Петриківського розпису імені Марфи Тимченко у м. Києві під керівництвом Скицюк О.І.

Нещодавно Аліса розпочала творчі пошуки як письменник. На виставці «Очеретяні розбишаки» представлено роботи, що стали ілюстраціями до однойменної книги юної авторки. Зараз вона працює над продовженням історії про веселих жителів болота!

Презентація виставки "Очеретяні розбишаки" відбулась 25 січня о 16:30 у Дитячому центрі Національного музею Тараса Шевченка.