національний музей
тараса шевченка

укр рус eng

Пост-реліз виставки "В ритмі міста"

3 лютого в Національному музеї Тараса Шевченка відбулось офіційне відкриття виставки Ольги Чернецької “В ритмі міста” та презентація каталогу вибраних робіт художниці.

«Ольга навчалась в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Малює та пише олією з дитинства. З 2013 року вона активно виставляється в Україні та закордоном, де її роботи стрімко отримують популярність та визнання. В 2016 році Ольга стала учасницею 31 Chalsea International Fine Art Competition у Нью-Йорку, її абстракції були представлені у двох міжнародних проектах Abstract Art, які проходили в галереї The Brick Lane gallery в Лондоні. Також її роботи булі відібрані журі для участі в міжнародному проекті Red Dot Miami 2016, де вона, по суті, представляла Україну», - так презентувала виставку, яка проходить в рамках музейної програми «Відкриваючи нові імена», представник Національного музею Тараса Шевченка Людмила Давидовська.

Про живопис і графіку молодої художниці розповіла її колега художниця Світлана Севостьянчик, яка організувала першу персональну виставку Ольги Чернецької в київській галереї «Cпас» в 2015 році.

Каталоги робіт Ольги Чернецької представили куратори Марія Хрущак та Льоля Гольдштейн, які займались відбором живописних і графічних творів художниці для представлення їх за межами України.

На відкриття виставки прийшли представники дипломатичної еліти, бізнесу, художники та галеристи.

Музичну програму вечора представила скрипалька Іванна Ворошилюк.

Нагадуємо, живопис і графіку із серій “Ритми міста” та “Інтермеццо”, створених Ольгою Чернецькою в 2016 році, можна оглянути в НМТШ до 12 лютого включно.

 

Інтервю з художницею читайте за посиланням: http://afisha.bigmir.net/exhibition/articles/233495-Pokorjaja-London--kak-kievljanka-povezla-kartiny-v-Britaniju

 

Публікація про виставку в газеті «День»:

http://m.day.kyiv.ua/uk/article/kultura/v-rytmi-mista