В НМТШ пройшов «Музейний квест»

28 січня 2017 року КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка провів гру-конкурс «Музейний квест».

«Квест – це не урок, за це оцінки ніхто не ставить. Це дружнє змагання за знання», – прокоментувала захід науковий співробітник музею Тамара Дворниченко.

У грі-конкурсі взяла участь 31 команда з усіх районів міста Києва.

Передумовою участі у грі-конкурсі стало відвідування тематичних екскурсій  «Шевченко-археолог» та «Шевченко-мандірвник» протягом листопада-грудня 2016 року. За  матеріалами екскурсій  і була проведена гра-конкурс. Співробітники музею підготували питання для учнів та  вчителів. Найближчим часом будуть оголошені результати гри-конкурсу, а бажаючі вже готуються до проведення брейн-рингу «Шевченко-художник», який відбудеться у березні.

Більше відгуків про подію ви можете почути у записі радіопередачі "Школяда":