Зустріч з Леонідом Андрієвським у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка

15 лютого 2017 року о 14:00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відбулась зустріч з живописцем та мистецтвознавцем Леонідом Андрієвським.

Запрошуємо на зустріч із Леонідом Андрієвським – майстром книжкової графіки, живописцем, журналістом, мистецтвознавцем, народним художником України, лауреатом Шевченківської премії.

Леонід Андрієвський очолює видавництво «Криниця», що продовжує традиції видавництва з такою ж назвою, яке діяло у 1911 – 1919 рр. У «Криниці» вийшли друком важливі для шевченкіани раритетні альбоми В. Рубана-Кравченка «Мистецькі роди України. Кричевські і українська художня культура. Василь Кричевський», В. Яцюка «Шевченківська листівка як пам'ятка історії та культури: 1890—1940 рр.».

Леонід Андрієвський розповів про особливості оформлення книги, видавничу справу, досягнення і проблеми видавництва, про новини книжкової шевченкіани.