Зустріч з Григорієм Фальковичем

Національний музей Тараса Шевченка, журнал "Радуга", київське єврейське культурно-просвітницьке товариство ім. Шолом-Алейхема та книжковий простір "Barabooka" 19 лютого провели зустріч з поетом Григорієм Фальковичем.

Григорій Фалькович (25 червня 1940, Київ) - український єврейський поет, голова київського єврейського культурно-просвітницького товариства ім. Шолом-Алейхема. Член Національної спілки письменників України. Автор віршів українською, російською, англійською, мовами їдиш та іврит. Вагоме місце у творчості останніх років посідає поезія для дітей. Лауреат міжнародної премії імені Володимира Винниченка, літературних премій імені Павла Тичини, Леоніда Вишеславського та Шолом-Алейхема. Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.

У заході також взяли участь: Луна і Тимур Черепанови, Йосиф та Хана-Фані Фішель, Олена, Софія та Тимур Біленки, Лєра Лисенко, Мішель Фалькович, Інна Труфанова, Іван Малкович, Сергій Черепанов, Володимир Семенов, Василь Довжик та інші.

Вхід вільний.