Цикл концертів-лекцій для дітей "Я осилю Баха"

У програмі «Я осилю Баха» 10 концертів-лекцій, присвячених творчості видатних композиторів різних епох. Концерти об’єднали твори фортепіанної, дитячої музики та мелодій, які зачаровують слух.

Діти дізнаються:

• історію виникнення шедеврів класичної музики й цікавинки з життя їхніх авторів;
  • хто придумав рояль і що було до нього;
  • як стають композиторами;
  • якими засобами музика оповідає історії і малює картини;
  • як відрізняти рондо і сонату, гавот і менует, Моцарта і Шопена та багато іншого.

Особливість програми:

Не тільки чути музику, але й пояснити її звучання.

Для того, щоб дитина змогла відчути музику, пропонуємо намалювати її. Передати свої емоції та думки за допомогою образу та кольору. Як це відбувається?

Спочатку ми прослухаємо музичний твір, а потім спробуємо відтворити його на папері — образи, фігури, сюжети, що виникають в голові, коли чуєш ту чи іншу мелодію. І кожен маленький слухач створює власну картину класичної музики, яку покаже на художній виставці після завершення курсу.

По суботах о 13:00 (з 25 березня по 27 травня).

Деталі та реєстрація: https://culturalproject.org/courses/ya-osyliu-bakha