Круглий стіл за збіркою Ірини Мельник "Війна. Книга перша"

18 березня 2017 р. Національний музей Тараса Шевченка запрошував на круглий стіл, присвячений обговоренню поетичної збірки Ірини Мельник “Вікна. Книга перша”, що відбувся в рамках міжнародного авторського проекту Тараса Більчука “Шляхами наших перемог”.

Учасники:

Ірина Мельник (1987 р.н.) - поетеса, член Національної спілки письменників України, лауреатка премії Валер’яна Поліщука, викладачка Рівненського автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, а також акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. А. Гаврюшенко та учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Палацу дітей та молоді м. Рівне. Авторка двох поетичних збірок: “Віками зшиті слова” (2012 р.) та “Вікна. Книга перша” (2016 р.).

Тарас Більчук (1960 р.н.) - український художник, випускник Львівської академії мистецтв (відділ художньо-монументального живопису), в доробку якого близько тисячі живописних робіт, серед яких - картини за сюжетами давньоруського періоду та козацької доби, а також портрети та пейзажі. Автор більш ніж 20 персональних виставок у Північній Америці, де він працював близько 13 років.

На міжнародній виставці “Шляхами наших перемог”, поряд із роботами Тараса Більчука, представлено низку картин його українських, білоруських та хорватських колег-художників.

Вхід вільний.