Композитори шевченківської доби – ювіляри року

22 березня 2017 р. у Національному музеї Тараса Шевченка в рамках ХХІІІ Фестивалю мистецтв «Шевченківський березень» відбувся концерт студентів Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра «Композитори шевченківської доби – ювіляри року».

У програмі заходу – музика видатних композиторів ХVIII-ХІХ ст.: Йозефа Гайдна, Джоакінно Антоніо Россіні, Ференца Ліста, Карла Марії фон Вебера, Франца Петера Шуберта, чия творчість у європейській культурі тієї доби ознаменувала завершення епохи класицизму й перехід до романтизму.

Учасники:

студенти Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра: Розанна Баскакова, Ганна Горобець, Олександра Д`яченко, Яна Зінченко, Анжеліка Калюжна, Сергій Канчій, Софія Кропив`янська, Ігор Крутоус, Марина Панкевич, Олександр Пилипчук, Яна Рибалко, Софія Федоренко, Марія Хілько, Олександр Шевчук, Анна Шемейко, Валерія Шинкарук;

концертмейстри – дипломанти міжнародних конкурсів Людмила Найдьонова та Олена Римська;

вступне слово та ведення програми – музикознавець, член Національної спілки композиторів України Ольга Непосєдова.

Початок о 17:00.

Вхід вільний.