Електронні музейні фонди із ФОЛІУМ-МУЗЕЙ

24 березня 2017 року о 14:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбулась презентація - рішення по автоматизації музейного обліку на базі універсальної програмної платформи ФОЛІУМ-МУЗЕЙ.

Запрошуємо керівників музеїв, співробітників відділів обліку, зберігачів, наукових співробітників, реставраторів і співробітники експозиційно-виставкових підрозділів музеїв ознайомитися з можливостями, перевагами та досвідом впровадження інформаційної системи на базі універсальної програмної платформи ФОЛІУМ- МЗ.

ФОЛІУМ-МЗ - орієнтована на користувача, проста і зручна у використанні інформаційна   система, що забезпечує автоматизацію процесів управління музейними фондами - облік, зберігання, каталогізація, дослідницька робота і науковий опис, формування колекцій, підготовка виставок та експозицій. Система вже встановлена та успішно працює в декількох музейних установах України.

Цей захід – унікальна можливість отримати додаткову інформацію про практичний досвід використання інформаційних систем в музейній сфері, дізнатися про переваги впровадження ФОЛІУМ-МЗ не тільки від розробників, але й від колег, що користуються нею протягом декількох років. Довідка: Компанія «Цифрова Країна» на ринку України працює з 2008 року та спеціалізується на створенні електронних архівів та каталогів, наповненні систем електронного документообігу, депозитаріїв, фондів, реєстрів та інших структурованих інформаційних  ресурсів.

Реєстрація:
Євген Болонніков - e.bolonnikov@digitalcountry.com.ua,