Концерт в рамках мистецького проекту "Вчитель та його учні"

Продовжуючи чудову традицію, 22 квітня о 17:00 в Національному музеї Тараса Шевченка в рамках мистецького проекту "Вчитель та його учні" виступил із концертною програмою диригент Оксана Мадараш та камерний оркестр юних студентів Київської дитячої академії мистецтв.

У програмі вечора - твори Жана-Жозефа Муре, Антоніо Вівальді, Йоганна Себастьяна Баха та Луїджі Боккеріні.

Учасники:

Оксана Мадараш - диригент-постановник і хормейстер-постановник Київського театру оперети, заслужена артистка України, художній керівник камерного оркестру юних студентів КДАМ,

камерний оркестр факультету музичного мистецтва КДАМ - лауреат міжнародних конкурсів,

солісти: Іван Чайковський, Ольга Рябова, Артем Замков - викладачі КДАМ, Богдан Бурбига - випускник КДАМ, ілюстратор камерного оркестру, Єва Товщик, Артем Бурбига, Дар'я Долюк, Мирослав Антонюк - студенти КДАМ та Дмитро Хоменчук - учень 3 класу ДМШ №36.

Початок о 17:00.

Вхід вільний.