"Вишитий Кобзар" Івана Рябчука

11 травня о 14:00 Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка запрошує на відкриття виставки "ВИШИТИЙ "КОБЗАР" Івана Рябчука.

Іван Рябчук із Ірпіня вже 15 років  вишиває – створив  близько сотні робіт,  із них більше сорока шевченкіани.

«З темою Шевченка одразу визначився, це було якесь провидіння, Вища сила підказала. Порив до вишивання зміцнився через синтез мами і Шевченка. Це поєднання, як магнітом, притягло до цієї справи», - говорить майстер.

Музикант за фахом, Іван Іванович захопився творчістю Тараса Шевченка, і  голкою з ниткою творить не просто тексти Кобзаря, а певний настрій, зміст, образ під своїм кутом зору.

На виставці представлено 30  мистецьких творів, і кожен з них вирізняється індивідуальним форматом, проекцією в сучасність.

Іван Рябчук є активним учасником   народних хорових колективів – «Пам’ять» і «Хортиця». Тож на відкритті виставки звучатиме і пісенна шевченкіана.