Фестиваль "Archikids"

«Archikids!» - це перший крок задля того, щоб навчити дітей мислити архітектурно, інноваційно, нетипово, об’ємно, творчо; зробити життя міста важливим для кожної дитини й закласти корисну інформацію в основу світогляду нового покоління.

Програма фестивалю:

10 червня

10.00–14.00 Перша частина "Велика архітектурна майстерня" для дітей 7-15 років.
10:00 Реєстрація учасників (батьки передають дітей організаторам).
10:00-13:00 Проектування, розробка макетів, ігри, презентації тощо.
13:00-14:00 Діти повертаються до батьків.

15:00 - 18:00

Виступи: Фермін Бланко (Іспанія) архітектор-викладач, Піла Месканен (Фінляндія) архітектор-викладач, Дмитро Антонюк (Україна) архітектор-викладач, Олег Соснов (Україна) куратор культурних програм, Павло Гудімов (Україна) заснувник культурного холдингу «Гудімов арт-проект».

Дитячі майстер-класи від: студіїя«Дитячі географії», креативна академія «IWonder», дитяча бізнес школа «Start Now», мережа парків святкування дня народження «Дитяча планета», студія дизайну і флорістики «LoraShen», зона креативних мануфактур «I-Zone», книжковий магазин «Чулан», архітектурний конструктор «LUPO System», лабораторія наукових розваг «Весела наука».

Перегляд та обговорення фільмів «Чілдрен Кінофест»: Хлопчик-фантом Phantom Boy 7+ (Франція, Бельгія) 87 хв., Операція «Арктика» Operasjon Arktis 10+ (Норвегія) 87 хв.

Екскурсія експозицією фестивалю. Виставка фотографій французького стріт-арт митця SETH. Французький інститут в Україні.

18:30 - 19:30

Виступ дитячого музичного гурту: концерт оркестру «GRAND ACCORDEON», диригент Євгенія Черказова. ДІМ МК.

14:00 - 16:00

Архітектурна автобусна екскурсія по Києву в супроводі архітектора.

(за реєстрацією на мейл: archikids.kyiv@gmail.com)

11 червня

10:00 - 14:00

Велика архітектура майстерня

10:00 Реєстрація учасників (батьки передають дітей організаторам).

10:30-13:00 Проектування, розробка макетів, ігри, презентації тощо.

13:30-14:00 Діти повертаються до батьків.

15:00 - 18:00

Виступи: Фермін Бланко (Іспанія) архітектор-викладач, Мікель Урме (Естонія) архітектор-викладач, Влад Голдаковський (Україна) архітектор, Алла Онопченко (Україна) архітектор.

Перегляд та обговорення фільмів «Чілдрен Кінофест»: Пісня моря Song of the Sea 5+ Iрландія, Данія, Бельгія, Люксембург, Франція) 93 хв., Завтра Demain 10+ (Франція) 118 хв.

18:30 - 19:30

14:00 - 16:00

Архітектурна автобусна екскурсія по Києву в супроводі архітектора.

(за реєстрацією на мейл: archikids.kyiv@gmail.com)

Вартість квитків
10.00–14.00 «Велика архітектурна майстерня» для дітей — 250 грн.
15.00-20.00 Сімейна частина фестивалю — 100 грн дорослі, студенти і діти - безкоштовно.

Квитки можна придбати тут.