Благодійний вечір - презентація книги

13 червня о 18:00 у Музеї Тараса Шевченка (за адресою: бульвар Шевченка 12) українська телеведуча, фітнес-тренер, блогер Вікторія Корольова вперше в Україні презентувала свою книгу «ВСЮДИ-КОРОЛЕВА» про авторську спортивну методику.

«Ідея і мета створення книги – показати на  особистому прикладі, як жінкам в будь-якому віці можна підтримувати себе у формі і вдосконалювати її. Як продовжити молодість і здоров'я, розкрити свій жіночий потенціал, навчитися на все в житті дивитися з оптимізмом і в будь-яких ситуаціях залишатися ВСЮДИ КОРОЛЕВОЮ. У мене спортсмени-паралімпійці завжди викликали захоплення, демонструючи не тільки дивовижні результати на міжнародних аренах, але й мотивуючи нас не опускати руки. Тому я хочу підтримати паралімпійський рух та закликаю всіх бути більш уважними і чуйними до тих, хто поруч з нами», - заявила автор книги.

Гостями благодійного вечора будуть Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, багаторазовий чемпіон та призер з плавання кількох Паралімпіських ігор Олексій Федина, срібна призерка Паралімпіади в Ріо Марія Здорик, бронзовий призер Паралімпіади в Ріо Ілля Яременко та інші спортсмени-паралімпійці.

«Книга Вікторії Корольової «ВСЮДИ-КОРОЛЕВА» -  це її дебют в літературі. Книга стане в нагоді всім, хто вивчає і шукає себе у масовому спорті та хоче вести здоровий спосіб життя. А також стане корисною для тих, хто хотів би працювати над собою щодня. Вікторія не тільки розробила цікавий і цілісний комплекс занять, її книга може бути корисною для тих, хто прагне завжди бути в «формі».

Нам приємно, що автор звернула увагу на паралімпійців України і таку громадську інституцію. Приємно, що частина зібраних коштів від продажу цієї книги буде спрямована на підтримку паралімпійського руху в Україні. Для Національного комітету спорту інвалідів України – такі ініціативи дуже важливі», - прокоментував Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Приємною несподіванкою вечора стане музичний супровід відомого піаніста, який виступає не тільки в Україні, але в Америці та Європі на різних тематичних вечірках - Романа Бандури.

Підтримати благодійний проект зголосились співаки ВолодимирТкаченко, Ярослава, учасник Х-фактора Олександр Павлік, французький гість Поль Манондіз. Також на презентацію прийдуть ведучі та журналісти (каналу ICTV) Аліна Шаманська і Руслан Ханумак, дієтолог Анастасія Ателькіна, популярна астролог Любава і багато інших.

Деталі за телефоном: 0637245813 Ольга.

Файли прикладені до сторінки: