Червоний Будда

Цей синкретическим за своєю суттю проект став можливий завдяки колаборації художника Миколи Сологубова, фотографа Олега Сошко і поета і музиканта Андрія Гущіна.

На виставці будуть представлені картини і фотографії, об'єднаний загальними міфологічними і символічними темами. Особливий акцент зроблений на дослідження жіночого начала традиційно чоловічих архетипів. На виставці буде представлено близько 30-ти фото і художніх робіт, що створюють єдине поле для дослідження порушених вище тем.

Виставка буде відкрита з 20-го червня по 2-те липня 2017 року. Офіційне відкриття відбулось 20-го червня о 18:30.

Художник Микола Сологубов, поет та музикант Андрій Гущин (Кузьмичев) разом із фотографом Олегом Сошком об'єдналися у творчому проекті «Червоний Будда», який покликаний надихнути аудиторію до переосмислення таких понять, як жіноче начало, духовний розвиток та різноманітність самовираження особистості. Творці виставки виступають нашими провідниками в міфічно-фантазійний світ, де знайдеться місце і для химерних привидів, і для демонів та янголів, і для символів добіблійної культури. Незвичайні образи та яскраві кольорові акценти виривають нас із буденної реальності та кличуть поринути в найбільші глибини людської уяви. Цей проект-колаборація народився як дослідження його творцями світової міфології.

Микола Сологубов народився в родині письменників та художників і ще в дитинстві почав майструвати скульптури та відображати світ з допомогою пензлів та фарб. Митець називає себе послідовником ар'єргарду. Цей художній напрямок воскрешає міф, заглиблюється в минуле та шукає там не помічені раніше ракурси, які змушують по-новому подивитися на сучасність. Якщо авангард — це «ре¬волюція», то ар'єргард — «реставрація». У своїх картинах Микола Сологубов досліджує древні народи та добіблійні сюжети. Центральне місце в його роботах посідає образ жіночого начала в різних його проявах.

Таку ж важливу роль жінці відвів у своїх світлинах автор проекту Андрій Гущин разом із фотографом Олегом Сошком. Цикл їх фоторобіт «Показ» – це пошук відповіді на запитання «Якою є жінка, що живе на межі сучасного світу та стародавніх традицій минулих культур?» Цикл «Людина та її фантазми» відтворює подорож у найпотаємніші куточки підсвідомості, мандри якими дивують, лякають, зачаровують та спонукають до самоаналізу.

Подія в мережі.