Переможці IV Мистецької акції "Мій Шевченко - Мій світ" 2017

Секція «Мій Шевченко»

Номінація «Композиційне арт-фото»

1 місце, старша вікова категорія - Гурник Яна Володимирівна, Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Номінація «Авторська ілюстрація»

1 місце, молодша вікова категорія - Понько Дарина Олександрівна, Житомир

1 місце, середня вікова категорія – Новікова Ірина Дмитрівна, м. Торецьк, Донецька обл.

1 місце, старша вікова категорія - Осауленко Олена Олексіївна, м. Умань, Черкаська обл.

2 місце, старша вікова категорія - Костилєва Софія Олексіївна, м. Костянтинівка

Власова Ганна Олександрівна, м. Бахмут

Кушнирік Євген Сергійович, м. Мирноград

Номінація «Рукописна книга з авторськими ілюстраціями до творів Тараса Шевченка»

1 місце, молодша вікова категорія – Трощін Богдан Сергійович, Генічеськ, Херсонська обл.

1 місце, середня вікова категорія - Козінська Дарина, Збур'ївка, Херсонська обл.

1 місце, старша вікова категорія – Бурлака Анна Сергіївна, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

1 місце, старша вікова категорія - Іванова Аліса Сергіївна, м. Краматорськ, Донецька обл.

2 місце, старша вікова категорія - Мірошніченко Алла Іванівна, с. Олександрівка, Херсонська обл.

3 місце, старша вікова категорія - Петрова Анастасія Олексіївна, м. Херсон

Спецприз:

Байдик Мар'яна Андріївна, м. Бердичів, Житомирська обл.

Літературна номінація «Авторське есе/оповідання на задану тему»

1 місце, молодша вікова категорія - Казаріна Уляна Юріївна, м. Полтава

1 місце, старша вікова категорія - Малинкина Соф'я Олексіївна, м. Дніпро

Секція «Мій світ»

Номінація «Відео»

1 місце, старша вікова категорія - Бродська Дарина Сергіївна, м. Нетішин, Хмельницька обл.

2 місце, старша вікова категорія - Гнідченкова Катерина Сергіївна, Кадигроб Дар'я Михайлівна, м. Білозерське, Донецька обл.

Номінація «Фотокнига»

1 місце, середня вікова категорія - Заярна Олександра Олександрівна, с. Вирішальне, Полтавська обл.

1 місце, старша вікова категорія - Аксьонкін Микола Олексійович, Сліпченко Олекснадр Андрійович, с. Івашнівка, Дніпропетровська обл.

Номінація «Рукописна книга з авторськими ілюстраціями»

1 місце, молодша вікова категорія - Маланія Сандра Гізовна, Маланія Нана Гізовна, с. Токарі, Сумська обл.

1 місце, старша вікова категорія - Ружинська Анастасія Павлівна, Мироненко Денис Андрійович, м. Соледар, Донецька обл.

2 місце, старша вікова категорія - Рибалко Владислава Дмитрівна, с. Нова Збур'ївка, Херсонська обл.

Спецприз:

Фендик Олександра Андріївна, Нова Збур'ївка, Херсонська обл.

Літературна номінація «Авторське есе на задану тему»

1 місце, молодша вікова категорія - Байгер Діана Сергіївна с. Баглаї, Хмельницька обл.

2 місце, молодша вікова категорія - Коваль Роман Юрійович, смт. Стара Вижівка, Волинська обл.

1 місце, старша вікова категорія - Заїка Євген Володимирович, с. Дібрівка, Полтавська обл.

2 місце, старша вікова категорія - Андреєв Богдан Вікторович, смт. Чемерівці, Хмельницька обл.

Оргкомітет мистецької акції самостійно зв'яжеться з переможцями і володарями спецпризів протягом двох тижнів.

Також у вересні буде опубліковано список авторів, роботи яких не зайняли призових місць, але будуть експонуватися на виставці в музеї.

Дякуємо за участь!