Виставка "100 пейзажів України на гарбузовому насінні"

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка (провулок Шевечнка 8,а) та Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» запрошують на виставку Насті Майорової «100 пейзажів України на гарбузовому насінні», яка експонується до 18 серпня.

Майорова Анастасія  2017 року занесена до Книги рекордів України як авторка 100 краєвидів України на гарбузових зернятках.

Ледь навчившись ходити і говорити, Анастасія з радістю бралася за малювання. Невтомні маленькі пальчики малювали вдома щодня, аж поки в 4 роки мама не віддала на навчання до школи мистецтв при КВНЗ « НУКіМ ім. М. Заньковецької».

Результати не забарилися: Настя стала лауреатом на Міжнародному конкурсі «Сніжний Оскар» у Словаччини, Всеукраїнського проекту «Просто небилиці» у Львові, Міжнародного конкурсу «Марка дружби» в Херсоні, в обласних  конкурсах «Мальовнича Україна» та «Ілюстрація до улюбленої казки»…  А ще отримала Гран-Прі на Міжнародному конкурсі малюнка «Марка дружби» - «Укрпошта» випустила конверт із зображенням її малюнка.