Портрет солдата

15 серпня о 18:00 в Національному музеї Тараса Шевченка в  Києві відбулося відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської «Портрет солдата».

Виставка представлена 40 фотопортретами бійців. Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

«Портрет солдата» — обличчя чоловіків, котрі добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході України. Протягом трьох років автор записувала історії війни з вуст її учасників. «Портрет солдата» - фотографії, які знайомлять суспільство з людьми, що ризикували своїм життям, захищаючи нашу країну.

«Портрет – це обличчя, очі і навіть риси характеру, а от душа людини – її дії. Наші хлопці, захисники, – це люди, які саме своїми діями розкрили перед іншими свої душі. Я намагалася лише зафіксувати цих людей для історії і показати країні, який характер мають чоловіки, що називають і відчувають себе українцями. Усіх їх поєднує лише одна ідея – захищати свою землю та помститися за загиблих друзів», говорить автор виставки, журналіст та фотограф Віка Ясинська.

З березня 2016 року виставка мандрує найбільшими містами України, а також рідними містечками та селами бійців - героїв виставки.

В Києві експозиція триватиме з 15 серпня по 9 вересня у Національному Музеї Тараса Шевченка, за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 12.

Режим роботи музею: вт, ср, чт, пт, сб, нд – з 10.00 до 17.30, пн – вихідний.

Організатор заходу: МБФ «Мистецький тил». Партнери заходу: Інтернет-портал Цензор.НЕТ, Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат», студія друку «Діагональ», Національний військово-історичний музей України.

15 серпня о 18-00 запрошуємо журналістів та відвідувачів до Національного музею Тараса Шевченка в м. Києві на відкриття виставки та спілкування з автором Вікою Ясинською.

Контактна особа:
Таня Джафарова

Куратор проекту

+38 /097/ 477 07 44
portret.soldata@gmail.com

www.facebook.com/portret.soldata

Файли прикладені до сторінки: