"Зустріч на Козиному болоті" із Ольгою Друг

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 8-а)

Зустріч "У Шевченковій оселі на Козиному Болоті" із Ольгою Друг на тему:

"Київська видова фотографія ХІХ ст."

Дата: 9 вересня, 13:00

Лектор – письменник-києвознавець Ольга Друг, автор книг з історії нашого міста – «Вулицями Старого Києва», «Від війта – до мера», «Особняки Києва», «Вічний Київ», «Київ. Історія. Архітектура. Традиції». Історик може захоплено розповідати про місто годинами. Цього разу ми зануримося у світ київської видової фотографії ХІХ ст. – від заїжджих іноземних фотографів до київських «королів видової фотографії». Завдяки старій світлині минуле стає сьогоденням – ми можемо уявити собі, яким красивим було місто, як жили кияни, відчути подих часу.

Як писала Ольга Друг: «Давайте ж подивимося на Київ не як на золотоверху бундючну столицю, сувору законодавицю і жорсткого збирача податків – ця роль, погодьтеся, зовсім йому не пасує, але як на давнього доброго друга, дотепного співрозмовника і талановитого оповідача. І ви дізнаєтесь, як росло і розвивалося місто, цей живий організм на придніпровських кручах, збагнете історію його становлення, побачите, якими скарбами воно готове поділитись з кожним».