Виставка переможців IV Всеукраїнської мистецької акції "Мій Шевченко - Мій світ"

13 вересня 2017 року о 16:30 у Національному музеї Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки кращих робіт учасників ІV Всеукраїнської мистецької акції для обдарованих дітей та молоді "Мій Шевченко - Мій світ" та нагородження переможців Акції.

Уже вчетверте Національний музей Тараса Шевченка спільно з Малою академією наук України проводить Всеукраїнську мистецьку акцію для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко - Мій світ», яка об’єднує талановитих дітей з усієї України та сприяє їх розвитку як соціально зрілих, творчих особистостей з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості.

Цього року було введено нову номінацію: "авторське есе". За час проведення Акції було отримано кілька сотень картин, фотокниг та арт-буків, відеороликів та есеїв з різних куточків України.

Переможцями мистецької акції «Мій Шевченко - Мій Світ» 2017 стало 28 дітей. Церемонія нагородження відбулася 13 вересня 2017 року о 16:30 в Національному музеї Тараса Шевченка. Також з 14 по 16 вересня 2017 року для переможців були проведені майстер-класи з виготовлення рукописних книг, книжкової ілюстрації, фотографії, написання оповідань.

Повний список переможців можна переглянути за посиланням: http://museumshevchenko.org.ua/post.php?id=1110

Виставка працюватиме до 17 вересня 2017 року. Вхід на виставку - за вхідним квитком до Музею.