Три Софії

Cвітлій пам’яті видатного українського поета і громадського діяча Бориса Олійника, присвячений новий міжнародний мистецький проект молодих художників «Три Софії». Свого часу, за прообразом дванадцяти апостолів,  дванадцять візантійських майстрів збудували три  Софійські храми, що базуються на дванадцяти колонах, так дванадцять сучасних молодих художників ,зараз,  протягом дванадцяти днів працювали над своїми Софіями. «Саме образ Софії – Божої премудрості має боронити нас та надихати на творчість і милосердя», - Борис Олійник.

6 жовтня о 18:00 на відкриття експозиції міжнародного мистецького проекту «Три Софії» зібрались шанувальники великого поета і громадянина, представники різних поколінь і  світоглядних переконань. Звучатимуть поезії  Бориса Олійника, музичні твори на його вірші, спогади про нього. Також відвідувачі  змогли ознайомитися з  виставкою книжкових видань Бориса Олійника, підготовленою Науковою бібліотекою імені М. Максимовича Національного університету імені Тараса Шевченка.