Семінар «З живого джерела»

13 жовтня в Національному музеї Тараса Шевченка відбувся творчий семінар майстрів художнього слова та пісенної майстерності «З ЖИВОГО ДЖЕРЕЛА», що організовується ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів».

У програмі заходу: виступи жіночого хорового колективу «Струмочок» (керівник – Оксана Мельничук) та вокального дуету «Консуело»; презентації проекту «Світ у слові» (керівник – Геннадій Горовий) та творчої студії «Аматори від Янголят» (керівник – Юлія Поліщук); доповіді на актуальні для осіб з інвалідністю теми: «Мистецтво слова як форма самореалізації особи з інвалідністю» (Ярослава Потеляхіна), «Соціалізація та реінтеграція осіб, до яких застосовувалися примусові заходи медичного характеру» (Сергій Кириченко), «Загальнодержавні заходи з попередження і подолання інвалідності у новому законопроекті «Про систему реабілітації в Україні» (Сергій Болтівець) та інше.

Детальніша програма семінару – вкладена в файлі.

ГО «Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів» здійснює суспільно-реорганізаційну діяльність з вивчення, подолання та попередження комплексних проблем інвалідів та інвалідності в Україні.

Файли прикладені до сторінки: