У Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відкриється виставка художниці з Бердичева

Відкриття виставки Ольги Дзюрбей "Кольоровий Всесвіт" відбулось 19 жовтня о 13:00 за адресою: провулок Тараса Шевченка, 8-а.

Ольга Дзюрбей народилася в родині художника Олександра Яцюка. «Мабуть, від самого початку я просто була приречена стати художником», – вважає Ольга Дзюрбей. – Батько мріяв, що я продовжу його справу».

Навчалась у Житомирському культурно-освітньому училищі, у Київському державному інституті культури ім. О. Корнійчука.

Ольга Дзюрбей – яскравий представник сучасного авангардного мистецтва. У неї своє бачення світу, своє розуміння життя, вона ламає стереотипи, її живопису притаманні експресія, буяння фарб, концентрація образів. Як вважає Ольга, «живопис – це особливий світ, в якому можна знайти відповіді на хвилюючі питання, це своєрідна музика, і для кожного картини «звучать» по-своєму…»

У доробку майстрині 500 робіт. Персональні виставки художниці були у Бердичеві, Житомирі, Соро (Данія), Києві. Чимало полотен художниці є у приватних колекціях Данії, Швеції, Швейцарії, Америки, України.

Ольга Дзюрбей – член міської Спілки вільних художників і народних майстрів «Вернісаж», їй присвоєно почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України».