Фотовиставка Кейт Беррі "Актриси"

Шана талановитому фотографу Кейт Беррі, яка передчасно пішла з життя в грудні 2013 року. Вшанування через фотооб'єктив Кейт Беррі кіноактрис, особливо французького кіно – від найвідоміших зірок до акторок молодого покоління.

Двадцять п'ять неймовірно красивих портретів, зроблених у невловимо багатогранній, тихій і меланхолійній атмосфері, де поєднуються як складеність і точність композиції, так і постановка тіл з декораціями.

Кейт Беррі  тонко відтворює образ кожної актриси – якомога інтимніше, не так, як ми її бачимо в засобах масової комунікації, вона це робить для  досягнення чутливого вираження глибокої інтимності, реальної чи уявної.

Оригінальна виставка створена Французьким інститутом у співпраці з сином фотографа Романом Кермадеком та куратором, фотографом і журналістом Алін Арлеттаз. У Києві представлена в рамках Міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Катрін Деньов, Афсія Ерзі, Аміра Казар, Шарлотта Генсбур, Адель Екзаркопулос, Беатріс Даль, Одрі Тоту, Кьяра Мастроянні, Джейн Біркін, Жеральдін Пелас і Шарлотта Генсбур, Ельза Зілберстейн, Елена Бонем-Картер, Ізабель Аджані, Ізабель Юппер і Еммануель Беар, Лу Дуайон, Сандрін Кіберлейн, Людівін Саньє, Моніка Беллуччі, Летиція Каста, Мелані Лоран, Сабін Азема, Софія Коппола, Валерія Бруні-Тедескі, Софі Марсо, Ванесса Параді.

Виставка була представлена ​​в Італії, Чехії, Хорватії, Туреччині, Китаї, Тайвані, Канаді та Сполучених Штатах Америки.

Продакшн: Французький інститут (продюсер і співорганізатор виставки) у партнерстві з Романом Кермадеком. Куратор Алін Арлеттаз.

Медіа-партнери виставки: Buro247 та Elle.ua

З питань зйомок та інтерв’ю з куратором виставки Алін Арлеттаз, звертайтесь за ел. адресою: v.tomenchuk@ifu.kiev.ua

Вхід на виставку - за музейним квитком (25 грн-дорослий та 15-пільговий).

Файли прикладені до сторінки: