Виставка авторської ляльки Юлії Петренко

Виставка відкрилась 6 листопада о 13:30 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка (пров. Тараса Шевченка, 8-а).

Кожна лялька Юлії Петренко – унікальна, кожна наповнена щирістю і добротою. Майстриня експериментувала з різними техніками, пробувала різні матеріали – солоне тісто, полімерну глину, пластик, згодом звернулася до кераміки. А свою першу ляльку Юля зробила ще в дитинстві … зі шматка новенької штори.

Юлія Петренко – викладач-методист дитячої школи мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Працює в авторській техніці «ліплення об’ємних картини-барельєфів із біомаси», виконує дизайн інтер’єрів, вишивку та оздоблення одягу малюнком і бісером. А ще виготовляє авторські ляльки.

Будь-яка лялька Юлії Петренко – «Вогняний птах», «Скрипаль», «Рожева фея», «Світ дитинства», «Акторка», «День і ніч», «Хлопчик Горобчик» – може стати вишуканим подарунком.

«Художник розповідає серцем. Тому серце художника повинно бути світлим, щедрим, позитивно зарядженим. Тоді світ тобі відкривається щиро, без фальші», - вважає Юлія Петренко.

Ніжинська майстриня - лауреат багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, її персональні виставки були  у Ніжині, Чернігові, Києві, Львові, Одесі, Гурзуфі, Тернополі, Санкт-Петербурзі, Москві,  Суздалі (Росія), Дубичах (Польща), Кишиневі (Молдова),  Торонто (Канада).

Юлія Петренко проведе майстер-клас із виготовлення персональної ляльки.