національний музей
тараса шевченка

укр рус eng

Виставка 12 фіналістів конкурсу молодих українських художників МУХі 2017

З 9 по 26 листопада в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться виставка фіналістів шостого незалежного конкурсу молодих українських художників МУХі 2017. Цього року у фінал було відібрано 12 конкурсантів.

Відкриття виставки 9 листопада о 19:00. Виставку можна буде оглянути до 26 листопада.

Учасники: Kinder Album (Львів), Михайло Алексеєнко (Київ), Сергій Григорян (Івано-Франківськ), Олег Дімов (Одеса), Іван Драган (Чернівці), Микола Карабінович (Одеса), Дмитро Красний (Глеваха, Київська обл.), Сергій Радкевич (Львів), Антон Ткаченко (Харків), Марія Прошковська (Київ), Ольга Федорова (Харків), Мітя Чуріков (Київ).

Кураторка виставки - Марина Щербенко.

Склад експертної комісії: Оксана Баршинова - кураторка, історикиня мистецтва, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ - початку XXI століть Національного художнього музею України. Саша Гоменюк - директорка Hales Gallery (Лондон/Нью-Йорк). Гуннар Кваран - директор Музею сучасного мистецтва Аструп-Фернлі (Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst) в Осло. Єжи Онух - польський художник, куратор, політолог, працює в областях перформансу та інсталяції. Тетяна Тумасьян - кураторка, галеристка, директорка Харківської муніципальної галереї, засновниця і координаторка Фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia.

В межах конкурсу відбудеться церемонія нагородження переможця та володарів двох спеціальних премій конкурсу МУХі 2017 року.

Загальний призовий фонд конкурсу МУХі 2017 - 70000 грн. Переможець отримає грошову премію - 40 000 грн., участь в мистецькій резиденції в Чехії та можливість реалізувати свій проект у просторі Щербенко Арт Центру в 2018 році.

Також міжнародна експертна комісія обере двох призерів, які отримають грошові премії по 15 000 грн. та інституційну підтримку в реалізації власного виставкового проекту.

Конкурс МУХі 2017 отримав 458 заявок від молодих і перспективних українських художників зі всієї України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Кременчук, Луцьк, Львів, Одеса, Ужгород, Харків, Чернівці та ін.).

До виставки фіналістів МУХі 2017 буде приурочена освітня програма, що включатиме кураторські та регулярні екскурсії, низку лекцій від експертів конкурсу, а також круглий стіл "Сучасне українське мистецтво. Київ - Харків - Одеса" (слідкуйте за новинами на сторінці МУХі 2017 у Facebook).

Детальна інформація про МУХі 2017: http://muhi.com.ua/

Вартість вхідного квитка до Музею - 25 грн. Вартість для учнів, студентів, пенсіонерів - 15 грн.


Інформація про конкурс

МУХі - це багатофункціональний проект, спрямований на системну роботу по формуванню нових імен серед молодих українських художників.

Назва МУХі походить від абревіатури - "Молоді Українські Художники і...". Перша виставка МУХі була представлена ​​в 2009 році в Боттега Галереї. У 2017 році проект буде реалізовано вп’яте.

Засновниця проекту МУХі - кураторка і галеристка Марина Щербенко.

Головним критерієм і показником успіху для нас є професійне зростання рівня робіт і проектів учасників МУХі. А також їх розвиток і інтеграція в арт-середовище на українському та світовому просторах.

Ми підтримуємо художників МУХі, продовжуємо співпрацю з ними не тільки на наших виставкових та он-лайн майданчиках, а й залучаємо їх до участі в персональних і групових проектах - незалежних і значущих для формування їх cv.

 

Партнери конкурсу МУХі 2017:

 AEQUO Law Firm   Чеський центр у Києві Національний музей Тараса Шевченка FUTURA centre for contemporary art British Ukrainian Society НКММК “Мистецький Арсенал”  Arctic Paper East Sp. z o.o.  Август Трейд  Kyiv Art Week  Сім'я ресторанів Дмитра Борисова

 

Медіа-партнери конкурсу МУХі 2017: Mind UA Art Ukraine FAQinDecor

 


Файли прикладені до сторінки: