Київський козацький полк ім. Т.Г. Шевченка відвідав музей

10 листопада 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулася екскурсія для бійців Київського козацького полку ім. Т.Г. Шевченка, які з липня 2014 року несуть службу в зоні АТО.

На знак вдячності гості подарували до бібліотеки та в фонди музею видання, що розповідає про історію створення цього підрозділу й участь бійців добровольчої козацької роти спецпризначення ім. Т.Г. Шевченка в боротьбі з бойовиками так званої "ДНР/ЛНР".

Розуміючи важливість збереження пам’яті про ці події, з ініціативи командира підрозділу Андрія Мойсеєнка триває співпраця добровольчої козацької роти з музейними закладами. Впродовж 2016-2017 років у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулося кілька виставок, героями яких стали наші гості.

Нагадаємо, в листопаді-грудні 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка експонувалася виставка «Війна. Шевченків вимір», один із блоків якої був присвячений подіям Революції Гідності, анексії Криму та військовому конфлікту на Сході України.