Виставка учнівських робіт ДХСШ імені Т.Г.Шевченка

З 1  по 19 грудня 2017 року в Національному  музеї  Тараса Шевченка відбудеться  виставка учнів ДХСШ імені Т.Г.Шевченка. Вихованці школи, продовжуючи традиції Шевченка-митця, вже не вперше представляють свої роботи  у музейних просторах. Але цьогорічна виставка особлива – ювілейна, адже незабаром школа буде святкувати 80- ту річницю з часу свого заснування.

З нагоди  цієї поважної дати заплановано цікаву та змістовну програму, що  пройде за участю  учнів та викладачів школи. У рамках святкування, як своєрідний творчий звіт за останні 20 років, передбачено виставку дипломних робіт найталановитіших випускників, більшість з яких вже стрімко увійшли у художнє життя країни.

Нинішня експозиція, для якої відведено три музейні зали, представить творчий доробок  учнів  з живопису, скульптури, графіки, а також  буде доповнена творами декоративної кераміки й макетами вихованців архітектурного відділення.

Всесвіт учнівських образів вражає своєю тематичною різнобічністю, жанровим діапазоном та індивідуальним стилем виконання. Це історія нашої України, її національні герої, народні обряди й релігійні свята, це чарівні краєвиди, портретні образи сучасників та видатних особистостей минулого, філософські роздуми про вічність світобудови та непорушність загальнолюдських цінностей – ось  далеко неповний перелік того , що прагнуть відобразити  у своїх творах учні. Широтою творчого мислення звертають на себе увагу автопортрети юних митців: вони вміщують у себе невичерпну гаму настрою, особистих вражень та  переживань самих авторів.