Виставка Ольги Конрацької "Ріка життя"

З 23 січня по 4 лютого в Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12) буде проходити виставка художніх творів Ольги Кондрацької «Ріка життя» (в рамках експозиції відбудуться майстер-класи для дітей).

Відкриття виставки відбулося 23 січня о 19:00.

«Ріка життя» - це побачені, відчуті і перенесені на полотно прекрасні явища і миті Природи. Це полотна, пронизані душевним теплом, ніжністю і любов'ю, що наповнюють серце художниці в моменти споглядання красот і чудес, якими так багата наша планета, і в години натхненної творчості.

У колекції «Ріка життя» сто живописних полотен. На січневій виставці в Києві буде представлена ​​одна з серій, підібрана таким чином, щоб кожна людина змогла знайти те ідеальне поєднання кольору, яке наповнює людину життєствердною енергією. Ви побачите енергетичні, емоційні «портрети» стихій, пір року і доби в різних точках світу з їх неповторною колористикою.