23 січня о 12:30 в Національному музеї Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки "Виставка картин та каліграфії видатних китайських митців Вана Юйфена та Вана Лянху". Вхід на відкриття вільний. На виставку - за вхідним квитком до музею.

Ван Юйфен. Народився в 1964 р. у м. Гаотан, провінція Шаньдун (КНР). Нині обіймає посади члена Президії Спілки митців центральних органів державної влади, заступник глави Секретаріату і керівник Канцелярії Спілки. Керівник класу вивчення сучасного живопису групи спеціальних досліджень образотворчого мистецтва (живопис і каліграфія) Навчального центру Інституту мистецтв Університету Цінхуа (м. Пекін, КНР).

Ван Лянху. Походить з м. Аньцін, провінція Аньхуей. Останній учень славетного професора каліграфії Ван Сюечжуна. Нині обіймає посади члена китайської Спілки каліграфів, дійсного члена Президії шанхайської Спілки каліграфів, віце-президент Комітету професійних каліграфів стилю «цаошу», віце-президент шанхайської Спілки науки і мистецтв, віце-голова китайської Спілки генералів-каліграфів, консультант з питань мистецтва журналу Сотбіз. Твори зберігаються у музеях, державних і приватних колекціях Китаю та інших країн світу.

Виставка триватиме до 25 січня.