Програма мероприятий на шевченковские дни

До 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка Національний музей Тараса Шевченка запрошує на заходи.

9 березня (пт)

У зв’язку з проведенням державних заходів музей працюватиме з 14:00.

15:00 – концерт заслуженої артистки України, солістки Національної опери України імені Тараса Шевченка (1984 – 2010 рр.) Світлани Кислої та її студентів.

16:00 – кураторська екскурсія виставкою «(Р)еволюція міфу: трансформація кобзарства в XIX-XXI століттях» (за реєстрацією)

18:00 – театралізована екскурсія «Музи Тараса Шевченка». Реєстрація обов’язкова.

10 березня (сб)

12:00  кураторська екскурсія виставкою «(Р)еволюція міфу: трансформація кобзарства в XIX-XXI століттях» (за реєстрацією)

15:00 – кураторська екскурсія виставкою «Дворянські родини і Тарас Шевченко» (за реєстрацією)

16:30 – показ фільму «Хоробра 17»

Реєстрація на кураторські екскурсії виставками.

Також в ці дні доступна для огляду інтерактивна зона в атріумі музею (розмальовка, фотозони, виставка з портретів Шевченка).

Вхід на усі заходи та до музею вільний!