Фотовиставка "Голоси у Києві" від Катрін Ґфеллер

З 23 березня до 11 квітня 2018 року відкрийте для себе Київ очима всесвітньо відомого мультимедійного швейцарського фотографа Катрін Ґфеллер, яка зображує Київ як динамічне місто перехідного періоду. За допомогою відео-, аудіозаписів, текстів і слоганів фотохудожниця зображує Київ як величезний європейський метрополіс.

Проект базується на інтерв’ю з такими відомими українськими письменниками, як Андрій Курков, Оксана Забужко та Ірина Цілик, які діляться своїм баченням Києва.

Приходьте на відкриття виставки 23 березня, де у вас буде можливість зустрітися з фотографом та долучитися до захоплюючої дискусії на тему «Київ – місто змін». Митці, експерти, а також урядові та громадські діячі обговорюватимуть майбутнє Києва як європейського міста.

Візьміть участь у цій уявній подорожі по музею!

Виставка проводиметься з 23 березня до 11 квітня 2018 року

23 березня о 18:00: Відкриття виставки за участі фотографа. Спеціальний гість заходу: Київський міський голова, Віталій Кличко (очікується підтвердження участі);

23 березня о 19:00: круглий стіл на тему «Київ – місто змін». Учасники: Катрін Ґфеллер, Андрій Курков (український письменник), Анна Бондар (представник Адміністрації Президента), Валентина Зотова (директор CANactions), Олеся Островська-Люта (директор «Мистецького Арсеналу»), Олександр Свистунов (головний архітектор Києва, очікується підтвердження участі); Керівник дискусії: Тетяна Огаркова (журналіст Громадського ТБ).

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка.

Адреса: Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12 (вартість вхідного квитка до музею: для дорослих – 35 грн., для дітей – 15 грн.).

Інформація про фотографа: Катрін Ґфеллер багато виставлялася в Швейцарії, Франції, Німеччині, Сполучених Штатах Америки та Південній Африці. Її роботи в основному зосереджені на зображенні портрета міста і взаємозв’язку між містом і його жителями.

Офіційна веб-сторінка фотографаПодія в мережі.

Файли прикладені до сторінки: