Лекція Ольги Друг «Київські адреси родини Тарновських»

У Національному музеї Тараса Шевченка 31 березня о 15:00 відбулася лекція відомого києвознавця, письменниці Ольги Друг «Київські адреси родини Тарновських», що пройшла у рамках виставки  «Дворянські родини і Тарас Шевченко».

Захід відбувся напередодні 180-річчя від дня народження Василя Тарновського-молодшого (1838-1899) – відомого колекціонера, мецената, одного із засновників музейної справи в Україні. Саме його Шевченківська колекція стала основою нашого музею.

Перед лекцією, о 14:00 відбулася кураторська екскурсія виставкою «Дворянські родини і Тарас Шевченко».

Після лекції Ольги Друг за бажанням можна було долучитися до співробітників Національного музею Тараса Шевченка, що відвідали могилу Василя Тарновського-молодшого на території Звіринецького цвинтаря (20 хвилин ходи від метро Печерська).